Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu uzyskania szczegółowej oferty na Państwa wydarzenie, jak również informacji o dostępność wybranego terminu.

Obsługujemy muzycznie imprezy firmowe, imprezy integracyjne, eventy, bankiety, wesela.

Każdy występ jest dla nas ważny. Traktujemy każdego klienta indywidualnie, co pozwala poznać jego potrzeby, wymagania, zarówno od strony muzycznej, jak i wizualnej. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu muzycznemu, profesjonalizmowi oraz doświadczeniu scenicznemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Dbałość o każdy szczegół pozwala nadać każdemu występowi profesjonalny wygląd.

Bogaty repertuar, w którego skład wchodzą największe przeboje polskie i światowe.

Bogactwo polskich jak i zagranicznych utworów oraz różnorodność stylów pozwala każdemu klientowi dobrać repertuar w zależności od potrzeb i upodobań.

Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym, który sprawdzi się nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach. Dzięki odpowiedniej mocy jesteśmy w stanie nagłośnić również imprezy plenerowe. Oprócz nagłośnienia, ważnym elementem każdego występu jest odpowiednie jego oświetlenie. Nasze oświetlenie sceniczne sprawia, że każda impreza nabiera klimatycznych nastrojów oraz barw i kolorów.